Şampiyon Sporculardan Vali ve Büyükşehir Belediye Başkanı’na ziyaret 

Şampiyon Sporculardan Vali ve Büyükşehir Belediye Başkanı’na ziyaret 

Şampiyon Sporculardan Vali ve Büyükşehir Belediye Başkanı’na ziyaret 

Kırklareli’nden gerçekleştirilen EuroHockey Club Challenge III 2022 Man, Avrupa Açık Alan Şampiyon Kulüpler Şampiyonasında Avrupa Kulüpler Hokey Şampiyonu olan Zeugma Spor Kulübü Erkek Hokey Takımı Gaziantep Valisi Davut Gül ve Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’i ziyaret etti.
İlçe Kaymakamı Oğuz Alp Çağlar ve Belediye Başkanı Mehmet Sarı ile birlikte ilk olarak Vali Gül’ü ziyaret eden sporcular, elde edilen başarı ile ilgili bilgi verdiler. Şampiyon sporcuları kutlayan Vali Gül, sporculara destek vermeyi sürdüreceklerini ifade etti.
Nizip ilçesinin eğitimde olduğu gibi sporda büyük başarılar elde ettiğini ve spor şehri Gaziantep’e yakışan bir ilçe olduğunu ifade eden Vali Gül, ‘’Sporcularımızın bu başarısında Belediye Başkanımız Mehmet Sarı’nın Milletvekilliği döneminden bu yana çok büyük emekleri var kendisine teşekkür ediyorum sporcularımıza başarılar diliyorum bizler her zaman onların destekçisi olacağız’’ dedi.
Kulüp Başkanı Yunus Şahin ve Antrenör Mahmut Yunus Cengiz ziyaretin sonunda Vali Güle takımın sticki hediye edildi. 
Valilik ziyaretinin ardından Gaziantep Büyükşehir Belediyesi’ne geçen sporcular burada da Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’i ziyaret ettiler.
Kaymakam Çağlar ve Belediye Başkanı Sarı ile birlikte sporcuları makamında ağırlayan Başkan Şahin, tüm sporcuları tek tek tebrik ederek Nizip ilçesinin her alanda olduğu gibi sporda da önde ve öncü olan bir ilçe olduğunu söyledi.
Başarı inanmaktan geçer bu iş ne para nede tesis işi bu iş inanmaktır ve işte bunun en büyük örneği de Nizip’tir diyen Şahin’’ Başarıya giden her alana kendini adayan gençler bizim için çok kıymetli çok özel işte bunun için ben bu gençleri çok seviyorum bu uğurda bana düşen neyse tüm imkanlarımla yapmaya hazırım sevgili gençler başarı sizden destek bizden’’ diyerek sporcular ve hocalarına teşekkür etti.
Kulüp Başkanı Yunus Şahin ve Antrenör Mahmut Yunus Cengiz de gerçekleşen ziyaretlerden duydukları memnuniyeti ifade günün anısına takımın sticki hediye ettiler.