ÖZBARAK TARIM SEZONUNU AÇTI

ÖZBARAK TARIM SEZONUNU AÇTI

Uzun Yıllardır bölge çiftçisine hizmet veren Özbarak Tarım Hattat Traktör Bayi, yeni sezonda da iddialı bir şekilde tüm çiftçilere hizmet vermek için hazır hale getirildi. 

 

Tarım ürünlerindeki sezonu açtıklarını söyleyen Özbarak Tarım yetkilisi Ömer Yılmaz, fıstık ve zeytinin bölgede en çok üretilen ürün olduğunu dolayısıyla fıstık ve zeytinde işçiliğin az olduğu için çapa makinelerine büyük bir ihtiyaç duyulduğunu belirtti.

 

Ömer Yılmaz konuşmasında; Barak Tarım olarak 1997 yılından buyana çiftçilerimize bu konuda hizmet vermekteyiz. Çapa makinelerini daha yaygın hale getirme ve çiftçilerimize daha iyi bir hizmet vermek için elimizden geleni yapıyoruz. Bizler burada hem yeni çapa makinelerini satıyor, hem çiftçimize ait olan makinelerinin bakımlarını yapıyoruz. Bu hizmetimizden faydalanmak isteyen tüm çiftçilerimizi Barak Tarım’a bekliyoruz. Ayrıca traktör konusunda da çiftçilerimize hizmetimiz devam ediyor. Bu hizmetlerimiz kapsamında Hattat Traktörlerinin perkins motorlu son modellerini çiftçimiz için getirdik ve hizmetlerimizden yararlanmak isteyen tüm çiftçilerimizi firmamıza bekliyoruz” dedi.