NTO DAN ALMANYA BAU 2015 YAPI, MİMARİ VE İNŞAAT FUARINA ZİYARET

NTO DAN ALMANYA BAU 2015 YAPI, MİMARİ VE İNŞAAT FUARINA ZİYARET

http://www.youtube.com/embed/jYYx7egpUTc Nizip Ticaret Odası 60 kişilik heyet ile Messe Münih’de düzenlenen BAU 2015 Yapı, Mimari ve İnşaat Fuarı’nı ziyaret etti.

Nizip Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mahmut Polat, Meclis Üyeleri Ali Kaya, Mehmet Yiğit, Necip Öztürk, Hüseyin Yaprak, Coşkun Güzel ve Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan Yardımcısı Latif Karadağ’ında bulunduğu 60 kişilik heyet BAU 2015 Yapı, Mimari ve İnşaat Fuarı’nı ziyaret etti.

180.000 m² alanda Mimarlık, endüstriyel yapı ve inşaat için yeni materyal ve sistemler sergilenen BAU 2015 Fuarı’na bu yıl 42 ülkeden Uluslararası firma Türkiye’den ise 42 firma iştirak ettiği fuara yaklaşık 235 Bin uluslararası ziyaretçi akın etti.

Nizip Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt, Münih’teki fuarın dünyanın en önemli fuarlarından biri olduğuna dikkati çekti. 

Özyurt konuşmasında; “BAU 2015 Yapı fuarı hem Türkiye ile Bavyera eyaleti arasındaki ticari ilişkilerin gelişmesi yönünden, hem de bu firmalarımızın kendilerini bu sektörde tanıtmaları, müşterileriyle buluşmaları açısından çok yararlıdır. İnşaat ve işçilik işletmelerinin BAU’nun ana ziyaretçi kitlesini oluştursa da, fuar sadece mimari sistemler, dizayn, planlama, inşa ve bina yönetimi konularında mimarları ve yapı mühendislerini değil, dünya çapında proje üreticilerini ve uygulamacıları da bir araya getirdiği için sektör açısından ayrı bir önem taşıyor. Yapı ve inşaat sektörünün tüm taraflarını bir araya getiren BAU Fuarı, Türk firmalarının da kendilerini ve ürünlerini küresel yapı sektörüne tanıtması açısından önemli bir platform oluşturuyor. Yeni hedef pazarlar açısından bakıldığında da önemli bir etkinlik olan BAU, firmalara yeni ihracat kapıları açılmasına olanak sağlıyor” dedi.