Nizip Spor Yemekte Buluştu

Nizip Spor Yemekte Buluştu
Nizip Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Çetinoğlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Veysel Çetin, tarafından bu akşam Ercanlar Plaza Vıp Salonda takım oyuncuları, yöneticiler ve misafirlerine yönelik akşam yemeği düzenledi.
Samimi ve hoş sohbet eşliğinde yenilen akşam yemeğinin ardından görüşlerini aldığımız Başkan Yardımcısı Çetin ‘’ Bu güzel akşamda dostlarımız ile birlikte takım oyuncularımız , teknik heyetimiz ve personellerimiz ile birlikte olmanın gururunu yaşamaktayım. Davetimize gelerek bizlerin yanında olan tüm herkese teşekkür ederim. Yeni yönetim kurulu arkadaşlarımız ile zaman zaman tekrarladığımız birlik ve beraberlik buluşmalarımıza bugün bir yenisini daha eklemiş bulunmaktayız. Şampiyonluk parolası ile çıktığımız bu yolda takımımızın motivasyonunu ayakta tutmak için elimizden gelen herşeyi yapmaya hazır bir yönetim anlayışı ile yolumuza devam ediyoruz. Takımımızı aldığı galibiyetten dolayı kutluyor , haftasonu evimizde oynayacağımız maçta başarılar diliyorum . ‘’ dedi.
Yemek sonrası Kulüp Başkanı Hüseyin Yılmaz ise Öncelikle böyle güzel organizasyonlarda bir araya gelmenin mutluluğunu yaşıyoruz . Bizleri buluşturan Kıymetli Yönetim Kurulu Arkadaşım Başkan Yardımcım Veysel Çetin ‘e teşekkür ettiğini söyledi.
Orhan Uslu'ya Büyük İlgi
Gaziantep Kent Konseyi Sanat Çalışma Grubu Başkanı Çelet Uşaglar Tiyatrosu Genel Yayın Yönetmeni Orhan Uslu, Veysel Çetin ‘in daveti üzerine yemeğe katılanlar arasında yerini aldı. Yemek organizyonun da davetliler tarafından yoğun ilgi ile karşılaşan Uslu ‘’ Bugün Kıymetli Kardeşim Veysel Çetin beyin daveti üzerine Gaziantep’imizin İlçelerinden Nizip’te olmak bizlere ayrı gurur veriyor. Futbolcu kardeşlerimiz farklı illerden buraya gelerek memlekete hizmet adına burada bulunuyorlar. Onlara Gaziantep Spor'lu günlerimizden bahsederek muhabbet ettik . Bizleri tanıyıp takip ettiklerini öğrendiğimizde ayrı bir gurur yaşadık . Kendilerine çıktıkları yolda başarılar dilerken , Veysel kardeşime davetinden ötürü teşekkür ederim.
Yemek organizasyonuna Kulüp Başkanı Hüseyin Yılmaz ve Yönetim Kurulu, futbol takım oyuncuları, kulüp idarecileri ve personeleri, tiyatro sanatçısı Orhan Uslu, basın mensupları ve birçok davetli katıldı.