Milletvekili Güvenç’in Nizip çıkarması 

Milletvekili Güvenç’in Nizip çıkarması 

Milletvekili Güvenç’in Nizip çıkarması 

TBMM İçişleri Komisyonu Başkanı ve AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Celalettin Güvenç, Nizip ilçesini ziyaret ederek çeşitli temaslarda bulundu.
‘’2023’e Doğru Şehir Buluşmaları Gaziantep’’ programı kapsamında Nizip ilçesine gelen Milletvekili Güvenç, ilk olarak Nizip Belediye Başkanı Mehmet Sarı’yı ziyaret etti. 
Güvenç ziyarette, Belediye Başkanı Sarı’ya hizmetlerinden dolayı teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.
Daha sonra Belediye Başkanı Mehmet Sarı ve AK Parti Nizip İlçe Başkanı Mehmet Fatih Uzunaslan ile birlikte ilçedeki kanaat önderlerini evlerinde ziyaret eden Milletvekili Güvenç, ardından Atatürk Bulvarı’ndaki esnaflarla bir araya geldi.
Ziyaret ettiği esnaflara hayırlı işler dileyen Güvenç, göstermiş oldukları yakın ilgiden dolayı esnaflara teşekkür ederek Sivil Toplum Kuruluşlarının temsilcileriyle bir araya geldi.
Son olarak AK Parti Nizip İlçe Teşkilatı’nı ziyaret eden Milletvekili Celalettin Güvenç, burada da partinin, yönetim kurulu, gençlik ve kadın kolları kademesindeki üyelerle buluştu.
Nizip’in 2023 seçimlerine hazır olduğunu ifade eden Güvenç, ’’Bugün bir dizi temaslarda bulunmak üzere Nizip ilçesini ziyaret ettim burada gördüğüm manzara beni çok mutlu etti kimi ziyaret ettiysem kimin elini sıktıysam bana belediye başkanımızın başarısından ve hizmetlerinden bahsettiler bu bana çok büyük bir moral verdi. Başkanımıza ve partimizin ilçe teşkilatına çok teşekkür ediyorum. Nizip her şeyin en güzeline layıktır’’ şeklinde konuştu.