KAYMAKAM KARNE DAĞITTI

KAYMAKAM KARNE DAĞITTI

http://www.youtube.com/embed/EREPCxm1A9U İlçe merkezindeki Müslüm Erdoğan ve Mehmet Akif Ersoy ilkokulunda öğrencilerle bir araya gelen Nizip Kaymakamı Harun Sarıfakıoğulları, İlçe Milli Eğitim Müdürü Cengiz Gündeş, Nizip Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Sarı, Ticaret Borsası Meclis Başkanı Mahmut Şahin ile birlikte öğrencilere karnelerini dağıttı.

 

Dağıtım töreninde öğrencilerle yakından ilgilenen Kaymakam Sarıfakıoğulları, karneleri inceleyerek öğrencilere başarı dileklerinde bulundu.

 

Sarıfakıoğulları, törende yaptığı konuşmada, öğrencilerin yarı tatilini güzel bir şekilde değerlendirmesi gerektiğini belirtti.

 

Öğrencilerin karne sevincini birlikte yaşamak için karne dağıtım töreni düzenlediklerini

anlatan Sarıfakıoğulları, şunları kaydetti:

 

"Karne alan çocuklarımızla bir arada olmaktan dolayı çok mutluyum ben onları eğiten ve güzel şeyler öğreten tüm öğretmenlerimize teşekkür ederim. Tabi bugün karne notu çok iyi olan öğrenciler ve karne notu iyi olmayan öğrencilerimizde olacak ben buradan tüm öğrenci velilerimize şunu söylemek istiyorum. Çocuklarımızın karnesi iyi olmayabilir bu konuda duyarlı olmalarını ve meydana gelen başarısızlıkların nereden geldiğini oturup birlikte değerlendirmelerini istiyorum kötü olan karne notları ne onlar nede çocukları için bir son değildir’’ dedi.